ko mēs darām

ko mēs darām

PAKALPOJUMA APRAKSTS

Pircējiem piedāvājam Privātu pieeju Nekustamā īpašuma iegādē, to atlasē, atrašanā, izvērtēšanā. Palīdzēsim ar hipotekāro kredītu, pirkuma līguma sastādīšanu, dokumenta analīzi, sagatavosim ērtu, drošu un pārskatāmu darījuma procesu, nodrošināsim juridisko palīdzību, reģistrēsim Jūsu jauno īpašumu zemesgrāmatā. Pārdevējiem piedāvājam uzticēt sava īpašuma pārdošanu Mums un mēs atvedīsim pircēju pie Jums īsā laikā, parūpēsimies par reklāmas kvalitāti un nepieciešamo apjomu, intensitāti, nodrošināsim juridisko procesu, sastādīsim līgumus, aizstāvēsim visu intereses darījumā. Ar Mums sadarbojas gan nekustamā īpašuma jauno projektu attīstītāji, būvnieki, gan privātpersonas, kuri vēlas pārdot savu nekustamo īpašumu.

MPfonds

Privātmājas

Mūsu profesionālais skatījums uz katra īpašuma individuālo vērtību, nodrošina tieši tam piemērota realizācijas ceļa izvēli, kas garantē daudzsološu sadarbību ar rezultātu.

MPfonds

Dzīvokļi

Daudzveidīgs piedāvājums, visaptverošs darbs ar dzīvokļa īpašumiem, negrupējot tos pēc labākā, sliktākā, dargākā vai lētakā, mēs spējam palīdzēt tieši Tev.

MPfonds

Komerctelpas

Ciešā sadarbība ar lokālajiem un ārzemju uzņēmumiem dod iespēju piedāvāt komerctelpas, tādējādi saviem klientiem nodrošinot laika un naudas ekonomiju.