kas mēs esam

kas mēs esam

MPFONDS VĒRTĪBAS

Piedāvājam privātus māklera pakalpojumus, strādājām Rīgā, Rīgas rajonā, Jelgavā, Tukumā, Talsos un Ventspils rajonā. Ērts veids kā pārdot un nopirkt nekustamo īpašumu. 100% apmierinātības Garantija. Mēs darām visu, kas ir Mūsu spēkos, lai nodrošinātu augstu apkalpošanas kvalitāti. Mūsu kompetence ir balstīta uz zināšanām un pieredzi. Pakalpojumus sniedzam kopš 2004. gada. 100% juridiska garantija. Mēs pārdodam nekustamo īpašumu katru dienu.

Profesionalitāte

Profesionalitāte

Arī nekustamajos īpašumos svarīgi atrast un sadarboties ar inteliģentu aģentu. Profesionālis pārzina aktuālās tirgus nianses, izdzīvo savu darbu kā ikdienu, veicot to pēc labākās sirdsapziņas.

Profesionalitāte

Drošība

Drošība

Uzticoties mums, tev tiek nodrošināta drošība un konfidencialitāte, ekonomējot tavu laiku un ieguldījumu. Mēs uzņemamies atbildību par visu darījumā notiekošo.

Drošība

Ekskluzivitāte

Ekskluzivitāte

Ekskluzivitāte tiek nodrošināta gan pārdevējam, gan pircējam, gan nomniekam. Individuāla pieeja ikvienam darījumam, saglabājot konfidencialitāti un profesionalitāti. Darbība īstenota saskaņā ar mērķi.

Ekskluzivitāte

Uzticamība

Uzticamība

Uzticamība abām darījuma pusēm paver durvis bez sarežģījumiem īstenot iepriekš izstrādāto pārdošanas plānu. MPfonds nodrošina 100 % patiesu un detalizētu informācijas apmaiņu.

Uzticamība