kas mēs esam

kas mēs esam

MPFONDS VĒRTĪBAS

Nekustamo īpašumu eksperts. Palīdzēsim Tev atrast un nopirkt Tavu pirmo Īpašumu Latvijā, Rīgā, Jūrmalā. Tirgū kopš 2004. gada. Atzīta ilggadēja darījumu vēsture nekustamo īpašumu jomā. Prioritārie klienti ir privātpersonas, kuri vēlas atrast, nopirkt savu pirmo nekustamo īpašumu. Sertificēts nekustamo īpašumu aģentu birojs. Kā un kur meklēt? Kas jāņem vērā pērkot īpašumu? Citi jautājumi? Droši jautā, piesakies privāti.

Profesionalitāte

Profesionalitāte

Arī nekustamajos īpašumos svarīgi atrast un sadarboties ar inteliģentu aģentu. Profesionālis pārzina aktuālās tirgus nianses, izdzīvo savu darbu kā ikdienu, veicot to pēc labākās sirdsapziņas.

Profesionalitāte

Drošība

Drošība

Uzticoties mums, tev tiek nodrošināta drošība un konfidencialitāte, ekonomējot tavu laiku un ieguldījumu. Mēs uzņemamies atbildību par visu darījumā notiekošo.

Drošība

Ekskluzivitāte

Ekskluzivitāte

Ekskluzivitāte tiek nodrošināta gan pārdevējam, gan pircējam, gan nomniekam. Individuāla pieeja ikvienam darījumam, saglabājot konfidencialitāti un profesionalitāti. Darbība īstenota saskaņā ar mērķi.

Ekskluzivitāte

Uzticamība

Uzticamība

Uzticamība abām darījuma pusēm paver durvis bez sarežģījumiem īstenot iepriekš izstrādāto pārdošanas plānu. MPfonds nodrošina 100 % patiesu un detalizētu informācijas apmaiņu.

Uzticamība

Nekustamie īpašumi Rīgā un Jūrmalā

Apskatīt visu piedāvājuma klāstu!